Zakończenie roku szkolnego pierwszej klasy politechnicznej
24 czerwca 2024

21 czerwca uczestniczyliśmy w zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy. Był to dla nas szczególny moment, ponieważ rok szkolny 2023/2024 zakończyła pierwsza klasa politechniczna uczestnicząca w programie ,,Politechnika z Klasą" Politechniki Bydgoskiej

W uroczystościach uczestniczył Dziekan Naszego Wydziału dr inż. Tomasz Marciniak, prof. PBŚ, który wręczył najlepszym uczniom z klasy listy gratulacyjne wraz z upominkiem oraz koordynator klasy Politechnicznej po stronie Wydziału mgr inż. Marta Gackowska.

Nasza klasa politechniczna zdobyła tytuł najlepszej klasy w szkole w zawodzie technik teleinformatyk!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz mile spędzonych wakacji!