Spotkanie organizacyjne dla Studentów I roku
27 września 2024

Szanowni Studenci I roku,

Serdecznie witamy w naszym gronie. Cieszymy się, że dołączyli Państwo do społeczności Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Politechniki Bydgoskiej.
Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 1 października 2024 roku w Auli A1 (Budynek Główny Politechniki Bydgoskiej, al. Prof. S. Kaliskiego 7):

• o godz. 08:00 - dla studentów kierunków: Automatyka i elektronika, Elektrotechnika, Teleinformatyka, Telekomunikacja i technologie internetu rzeczy
  • o godz. 09:00 - dla studentów kierunku Informatyka Stosowana

Spotkanie to będzie nie tylko okazją do omówienia kwestii organizacyjnych, ale także symbolicznym początkiem nowego etapu w Państwa karierze zawodowej. To czas, w którym będziecie Państwo kształtować swoje umiejętności i rozwijać wiedzę, by w przyszłości wkroczyć na ścieżkę zawodową z solidnymi fundamentami.

Prosimy o punktualne przybycie.
Do zobaczenia!