IX edycji Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS
07 marca 2023

Szanowni Państwo oraz Drodzy Członkowie Kół Naukowych,

Ruszyły zapisy do IX edycji Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

„Konkurs Konstrukcji Studenckich” - KOKOS. Jest to przedsięwzięcie stworzone z myślą o najzdolniejszych studentach uczelni technicznych w Polsce - młodych konstruktorach. Uczestnicy naszego konkursu mają możliwość zaprezentowania własnych konstrukcji oraz konfrontacji swoich pomysłów z wymagającym światem biznesu. KOKOS dzięki swej formule wspiera determinację, innowacyjność i kreatywność w tworzeniu własnych wynalazków. Organizując Konkurs, za nasz priorytet stawiamy wyróżnienie najlepszych i ich merytoryczne wsparcie.

Swoje projekty można zgłaszać do 31 marca w aż 7 kategoriach:

• LIFE UPGRADE
  • ECOLOGY
  • VEHICLE
  • SMART ROBOTS
  • JOKER
  • RAILWAY
  • SKY

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne o łącznej wysokości 30 000zł oraz nagrody specjalne! Finalistów zaprosimy na pokaz konstrukcji oraz Galę Finałową, które odbędą się 12-14 maja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W tym roku zmieniamy proces rejestracji!

Formularz rejestracyjny  służy nam do zebrania informacji kontaktowych zespołów chętnych na wzięcie udziału w konkursie. Jest on I etapem zgłoszeniowym. Jego wypełnienie nie zobowiązuje do wystartowania w konkursie, jednak jest niezbędne do przystąpienia do oficjalnego zgłoszenia.

Drugi formularz zostanie przesłany na e-maile zebrane w I etapie. Znajdują się w nim zagadnienia związane ze zgłaszaną konstrukcją oraz członkami zespołu.

Poniżej przesyłam także linki, które będą pomocne przy zapisach do Konkursu:

Regulamin     Strona internetowa

Więcej informacji znajdziecie w naszych social mediach – Facebooku i Instagramie.

Jeśli więc świat konstrukcji oraz nowych technologii nie jest Ci obcy i tworzysz projekty, które mogą wpływać na otaczającą nas rzeczywistość, koniecznie WYCIĄGNIJ SWÓJ PROJEKT Z GARAŻU I POKAŻ GO ŚWIATU!

Serdecznie pozdrawiamy,

Organizatorzy Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS