BKI.hack
06 marca 2024

Serdecznie zapraszamy studentów zainteresowanych programowaniem komputerowym do udziału w 7. Bydgoskim Hackathonie BKI.hack, organizowanym przez Bydgoski Klaster Informatyczny. 15 marca br. po raz kolejny w Młynach Rothera odbędzie się jedyne takie wydarzenie w naszej części kraju: 24-godzinna rywalizacja pasjonatów i praktyków programowania, którzy staną w obliczu problemu wymagającego znalezienia i opracowania cyfrowego rozwiązania.

Rywalizacja przebiega w dwóch kategoriach: junior (uczniowie szkół średnich) oraz open(tu m.in. studenci). Do turnieju można przystąpić w zespole liczącym maksymalnie 6 osób. Uczestnicy mogą liczyć na wsparcie doświadczonych mentorów, a prace są oceniane przez jury wyłonione z grona branżowych praktyków.

To okazja nie tylko do przeżycia ciekawej przygody w gronie pasjonatów, ale przede wszystkim zmierzenia się z programistycznym wyzwaniem. To wreszcie szansa, aby wykazać się umiejętnościami przed gronem przedstawicieli branży IT, którzy na hackathonach szukają talentów pod kątem przyszłych rekrutacji.

Chcesz znaleźć drużynę, zarejestrować swój team lub poznać więcej szczegółów i społeczność BKI.hack? Rejestracja już się rozpoczęła: https://bkihack.pl/#register – decyduje kolejność zgłoszeń.

Dołącz do oficjalnego Discorda wydarzenia: https://bkihack.pl/chat.

W imieniu organizatorów i sponsorów wydarzenia - serdecznie zapraszamy!