Studentka UTP wśród stypendystek programu "Nowe technologie dla dziewczyn"
05 listopada 2018

Miło nam poinformować, że studentka Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego została stypendystką programu "Nowe technologie dla dziewczyn".

Stypendystką NTDD Intel-Perspektywy 2018 została Natalia Pasturczak - studentka Informatyki stosowanej Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki UTP. „Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Co daje stypendium?
Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymują wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostają wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomaga wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokazuje jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Stypendystki otrzymują stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokrywa część wydatków, jakie ponosi się w związku ze studiami.

Więcej na stronie.

Gratulujemy!