Klasa politechniczna 1D PBŚ na kampusie
07 grudnia 2023

Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki odwiedzili dzisiaj uczniowie z Klasy politechnicznej 1D PBŚ z Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy.

Podczas wizyty uczestniczyli w prezentacji dotyczącej systemów bezpieczeństwa AAT i zgłębiali tajniki nowoczesnych technologii. Dodatkowo, dr inż. Monika Kosowska podzieliła się swoją wiedzą na temat czujników światłowodowych, otwierając przed 1D PBŚ drzwi do niezwykłego świata telekomunikacji. Mgr inż. Gracjan Kątek zaserwował nowinki z zakresu Internetu Rzeczy (IoT) w Pythonie. O naszej klasie nie zapomniał również Mikołaj i zostawił wszystkim politechniczne koszulki.

Mamy nadzieję, że z tej wizyty uczniowie #KlasaPolitechniczna wynieśli nie tylko wiedzę, ale też inspirację i do dalszej nauki. Dziękujemy, że jesteście z nami!