Dwa kierunki WTIiE z prestiżowym certyfikatem
04 marca 2016

Absolwenci dwóch kierunków Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki naszego uniwersytetu - elektroniki i telekomunikacji oraz elektrotechniki od tego roku akademickiego wraz
z dyplomem ukończenia studiów otrzymają prestiżowy Certyfikat Jakości przyznawany przez Komisję Akredytacyjną Uczelni Technicznych. Certyfikat Jakości EUR-ACE® Label, to rodzaj akredytacji stworzonej przez europejskie organizacje inżynierskie. Ten system akredytacji został opracowany przez European Network for Engineering Accreditation (ENAEE). Certyfikat przyznany na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki potwierdza wysoki poziom kształcenia, ale również zgodność z przyjętymi w Europie normami i zasadami. KAUT przyznał certyfikat na lata 2014/2015 do 2019/2020.

3 utp electr telecom bachelor3 utp electr telecom master4 utp elektrotechnika bachelor4 utp elektrotechnika master