Studentka WTIiE w programie stypendialnym firmy Intel
12 października 2020

Martyna Tarczewska, studentka 3 roku Informatyki stosowanej na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki została stypendystką szóstej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn".

„Nowe technologie dla dziewczyn" to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Ta inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania się nowymi technologiami i podjęcia studiów technicznych.
Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe, a także znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre ze stypendystek zostaną również zaproszone do wzięcia udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku - największym centrum R&D Intel w Europie.

Więcej informacji na stronie

W tym roku konkurencja była naprawdę duża - 30 osób na jedno miejsce - gratulujemy!